Etikety lihovin Royal

Ilustrovaný příběh produktu

Palírna U Zeleného stromu je nejstarší palírnou svého druhu v Evropě. Byla založena v červenci roku 1518 a do dnešního dne sídlí v Prostějově. Palírna pod značkou Royal vyrábí více než 10 různých druhů lihovin, včetně těch nejznámějších, jako je Stará myslivecká nebo Hanácká vodka.

Situace

Na českém trhu jsou výrobky značky Royal obecně vnímány jako alkohol nižší kvality za přijatelnou cenu. Zákazníci je v obchodech nedokážou dobře rozlišit a často je zaměňují za konkurenční produkty.

Řešení

Pro všechny lahve značky Royal jsme navrhli nový design etiket. Samotný symbol Royal jsme přetvořili v minimalistický moderní prvek. Původní literu “R” jsme nahradili královskou korunou vsazenou do štítu a z obou stran ohraničili sloganem “Royal Spirit, Royal Recipe”.

Nový design etiket se skládá pouze ze třech barev, a to kombinace bílé a černé doplněné odstínem odpovídajícím barvě dané lihoviny. Jednotlivé produkty jsou díky tomu lépe rozeznatelné.

Hlavním motivem každé etikety je originální zobrazení základní suroviny pro výrobu dané lihoviny a její pěstování. Tradiční pirátskou loď na etiketě Tuzemáku jsme například nahradili ilustrací brambor. Minimalistický nadčasový styl etiket je tvořený pomocí linek a dodává každé lahvi nádech jedinečnosti a elegance. Na ilustracích jsme spolupracovali s Fayz Teo.

Abychom celý proces zefektivnili a zrychlili, vytvořili jsme pro ilustrátorku jednoduchý návod, kam a v jaké velikosti je třeba umístit jednotlivé prvky.

+ Přečíst více

Naše služby

  • Tvorba etiket
  • Ilustrace
  • Předtisková příprava

Moderní etikety pozvedly značku na novou úroveň.

Zdroj: archív Palírny U Zeleného Stromu.

Ilustrace zobrazují základní surovinu pro výrobu lihoviny a odkazují na tradici jejího pěstování.

Zdroj: archív Palírny U Zeleného Stromu.

Pro přesnou a rychlou tvorbu nových ilustrací jsme na etiketě definovali mřížku, která určuje umístění jednotlivých částí ilustrace tak, aby nenarušovaly další prvky.

Zaujal vás náš přístup?

Zjistěte, jak můžeme pomoci vaší značce.

Další projekt

Internetový Obchod Milion+ Entertainment

Snadný nákup toho pravého merche